logo
poslechni si
podívej s
úvod
story
aktuality
text
tržnice
kontakt
                 
tržnice

Debutové album
ANTARANGY
s názvem
...for your soul...
je venku!
album

10 skladeb z léta 2009 nahraných
u Bohumila Zatloukala v jeho pražském studiu, pro potěšení ucha i ducha!

Objednat si ho můžete na
info@antaranga.cz

VÍTE, ŽE...
  • náš kytarista Jay vyměnil snímače na svém custom Šraitrocasteru a nevěřil, že hraje na svou kytaru? Kytaru si nechal udělat u pana Kobrleho a původně ji osadil singly Seymour Duncan. Při nahrávání ve studiu ale zjistil, že nemají tu správnou šťávu, a tak svou zbraň osadil 3druhy humbuckingů s rozepínáním cívek (druhy snímačů jsou tajemstvím), s čímž je nyní velmi spokojen. V kombinaci s multiefektem Line 6 X3 live a hlavou ROZDALL stereo 2*50W z toho chce dostat božské zvuky. Tak jsme na to zvědavi a vy si taky přijďte poslechnout některý z našich koncertů, co že se z toho bude linout za tóny...
  • bez zvuku to nejde? Jak se říká: počátkem stvoření byl zvuk. Vědecké teorie sice prosazují coby původ stvoření jakousi polévku až omáčku ( ...tají však, z jaké národní kuchyně to bylo – asi aby si potom nějaký národ nedělal nárok na celý vesmír..) ANTARANGA se však raději přiklání k tomu zvuku, i když proti polévkám ani omáčkám nic nemá – pokud jsou vegetariánské!
  • Zvuk je tedy velmi důležitý. Některé zvuky člověka přivedou do depresí nebo k šílenství, některé příjemně naladí či pomohou léčit a některé dokonce dovedou k osvícení! Takže si to chce jen vybrat. Není zvuk jako zvuk a každý je na něco jiného. ANTARANGA chce proto rozšířit výběr v éteru dostupných zvuků a podle prvních nevědeckých výzkumů se zdá, že jsou dnes mezi lidmi i ti, kdo jsou na frekvenci ANTARANGA vibrations naladěni. Poslouchejte ANTARANGA vibrations, and be happy and wise!
 

FEJETON

Karma

Znáš to, někdy to vypadá, že stojíš před nebetyčnou zdí a kamkoliv se otočíš, tam sahá až do mraků. Tak zkoušíš najít východ tady a potom zase jinde, samozřejmě marně. Někdo to vzdává, někdo hledá jako šílený... a najednou je to pryč, jako kdyby nic a ty si říkáš, co to bylo? V okamžiku se to změní a ty cítíš, že za chvíli pokoříš celý svět, ale ten pocit trvá jen tak dlouho, než narazíš na skryté překážky, které tě vždy uvrhnou zpět do bezmoci. Tak takhle si s námi osud zahrává. Bez ohledu na naše osobní pocity jsme vždy v přísně vymezeném prostoru své karmy.

Jsme nepatrné živé bytosti v obrovské iluzi a za tou iluzí jsou celé mechanizmy, které ovládají tento svět a nás všechny, a nejhorší na tom je, že ty neviditelné mechanizmy jsou napojeny na nás a my je nevědomky ovládáme svými činy, slovy a myšlenkami a potom se divíme, co to na nás padá....za co to všechno máme. Jsme napojeni na systém, ve kterém jsme oběťmi svých vlastních rozhodnutí, ale je to namícháno tak dobře, že se zdá, že za to, co se nám stane, může vždycky někdo jiný nebo něco jiného. S minulostí už toho člověk moc nenadělá, ale s budoucností se dá pohnout – a to právě teď! Tak nespat a do práce – poslouchej ANTARANGA vibrations and be happy and wise!

AntarArts © 2010