logo
poslechni si
podívej s
úvod
story
aktuality
text
tržnice
kontakt
                 
Slávek Slávek (Jay) – kytara, zpěv - na cestu muzikanta se vydal kdysi v roce 1967. Za svou celoživotní kariéru hrál například v kapelách Antares, Combo Jaroslava Metyše či Gambrinus a v posledních letech to byly kapely Chaos KZR, The Night's Joy a nyní hlavně Antaranga.
Jarda Jarda (Vijay) – bicí - od roku 1970 bubnoval s kapelami Faraon Ostrava, Lotos, Rytmus, So and So, Live Band, se kterými projel bary celé Evropy. Koncem 90 let končí s aktivním hraním, ale jeho srdce je k bicím tak přirostlé, že ho nebylo nijak obtížné přemluvit ke spolupráci s Antarangou.
Ašva Ašva - kytara, zpěv - hrál na kytaru kudy chodil, skládal vlastní písně a v 17 letech v Praze spolu s Jirkou Egrtem založil rockovou kapelu Beton, kde hrál na basu. Potom ještě krátce v Ghoša Bandu... no a po dvaceti letech naprosté absence bigbítu se nyní reinkarnoval v podobě duchovního otce Antarangy.
Padma Padma - basa - je hudebně i věkem nejmladší, ale tváří se docela profesionálně... Na basu hraje od založení Antarangy a před tím to zkoušel... doma :-)
Manjumali Manjumali - se svým vokálem a tamburínou ANTARANGU příležitostně doprovází na živo či ve studiu.
antaranga

Rocková skupina ANTARANGA vznikla v roce 2007 v Ostravě a nyní má základnu u Olomouce. Hraje vlastní tvorbu a v textech lze nalézt prastaré indické mantry nebo texty o životě, i o tom, co je potom...

ANTARANGA nejsou jenom čtyři muzikanti, ale také další dobré duše, bez kterých by ANTARANGA nebyla to co je – Tomáš pracuje na grafické podobě ANTARANGY – logo, webové stránky, fotky,... a Studio Web se o naše webovky stará po technické stránce. Martina pracuje na editacích a úpravách anglických textů ANTARANGY a vy fanoušci, přátelé a podporovatelé jste nepostradatelnou oporou a inspirací. Za to je vám všem ANTARANGA vděčná a zavázána další tvorbou, která bude zase inspirací pro vás.

Zvuk ANTARANGY dotváří výrobky značek: Bonk, Boss, Engl, Fender, Gibson, Kobrle, Laney, Marshall, Rozdall, Smrčka, atd...

AntarArts © 2010