logo
poslechni si
podívej s
úvod
story
aktuality
text
tržnice
kontakt
                 
aktuality
Co je nového...
 

AKTUALITY říjen 2010

..tak letní hraní na čerstvém vzduchu je za námi. Ať už v Česku nebo v Polsku, byli jste skvělí a budeme se těšit na příští léto zase někde na společné párty ! Ani v zimě však ANTARANGA zahálet nebude. Několik dobrých duší potí krev při předělávce zvuku minulého CD "...for your soul...". No a taky už se zadělává na další hromádku nových skladeb trochu ostřejšího zrna než je klasický rock CD "...for your soul..." Však příští rock uslyšíte sami. Do té doby se mějte a nezapomeňte, že život není hmota a hmota není život - naše vlastní já je věčné, naše tělo je klec... ale o tom více v našich textech. Listen ANTATANGA vibrations and be happy and wise !

AKTUALITY červen 2010

...pokud byste chtěli vědět co se právě děje, tak se dělá remix a remastering našeno nového CD, a zároveň se nahrávají další nové skladby, které uslyšíte na našich vystoupeních tento rock spolu s těmi starými a nejstaršími. Takže v POSLECHNI SI je z těch úplně nejstarších třeba váš oblíbený rokec Don´t Cry a stará verze Cage, které se v novém kabátě objevilo i na letošním CD.

AKTUALITY duben 2010

Debutové album ANTARANGY je venku! Jmenuje se "...for your soul...", jak jinak... :-) Více se o  něm dozvíte na TRŽNICI, kde také najdete další novinky a zajímavosti.
Jak jsme minule slíbili, o letošních koncertech ANTARANGY se dozvíte na této stránce. Vždy, když bude něco nového, přihodíme...

Koncerty:

5. 7. 2010  Broumov - odpoledne
5. 7. 2010  Morkovice - Slížany, Sokolovna - večer
30. a 31. 7. 2010  Polsko - Kostrzin nad Odrou, Woodstock - večer
21. 8. 2010  Trutnov - Woodstock, alternativní scéna - 17:00
27. 8. 2010  Dobromilice - Rock talent - 18:00
4. 9. 2010  Kojetín - Střelnice, Haluz Masive Night Fest - 16:00
17. 12. 2010  Litomyšl - Kotelna, Night's Joy, Antaranga a další - večer
 
AntarArts © 2010